CENTRUM TERAPII POZNAWCZO-BEHAWIORALNEJ WROCŁAW

NIE WYSYPIASZ SIĘ?

BEZPŁATNE KONSULTACJE DLA OSÓB MAJĄCYCH PROBLEMY ZE SNEM

 

bezsennosc zolta

W ramach obchodów Światowego Dnia Snu, wszystkich zainteresowanych tematyką zdrowego snu lub zaniepokojonych bezsennością zapraszamy na IV edycję bezpłatnych konsultacji. Poprzednie edycje cieszyły się Państwa dużym zainteresowaniem, wielu osobom udało się skorzystać z porad i zaleceń na temat zdrowego snu i wypoczynku.

 

Zapraszamy w dniach 14.03.2019 - 15.03.2019 do siedziby Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej „Od Nowa” przy ul. Podwale 62a/6 we Wrocławiu.

 

Światowy Dzień Snu obchodzimy w 15. marca. Zgodnie z tradycją dzień ten jest obchodzony w piątki przed równonocą wiosenną, stąd jego data zmienia się z roku na rok.

Podczas spotkania z naszymi specjalistami będzie można skonsultować swój problem dotyczący snu.

Dowiedz się dlaczego źle śpisz, czy cierpisz na bezsenność lub czy jesteś w grupie ryzyka, co pomaga w zasypianiu, jak samemu zadbać o zdrowy sen i kiedy warto skorzystać z pomocy specjalisty.

Porad udzielają terapeuci poznawczo-behawioralni i psycholodzy zajmujący się tematyką bezsenności i niefarmakologicznym leczeniem zaburzeń snu.

 

Ilość miejsc ograniczona.

 

ZAPISY

rejestracja online na stronie

http://www.psychologodnowa.pl/pl/rejestracja-online


W przypadku braku dostępnych terminów zgłoszenie na listę rezerwową można przesłać na nasz e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

FaLang translation system by Faboba