CENTRUM TERAPII POZNAWCZO-BEHAWIORALNEJ WROCŁAW

Michał Grasza

telefon: 727 925 925
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.michalgrasza.pl

m grasza listopad16

Jestem psychologiem i psychoterapeutą poznawczo - behawioralnym w trakcie procesu certyfikacji.

Służę Państwu pomocą poprzez psychoterapię CBT, konsultacje indywidualne oraz doradztwo psychologiczne.

Zajmuję się w terapią zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych oraz wsparciem psychologicznym w kryzysach życiowych. Ponadto specjalizuję się w terapii osób przeżywających trudności w sferze zawodowej. W przypadkach ciężkich lęków lub fobii świadczę wizyty domowe.

Oprócz prywatnej praktyki terapeutycznej udzielam pomocy psychologicznej osobom, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej (w ramach współpracy ze stowarzyszeniem “Nadzieja” we Wrocławiu) a także pracuję z osobami niepełnosprawnymi korzystającymi z Warsztatów Terapii Zajęciowej “Akademia Życia” i “Kameleon” w Lubinie. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii - Poznawczo Behawioralnej, a w swojej pracy kieruję się kodeksem etycznym tej organizacji. Pragnę zaoferować Państwu pomoc na najwyższym poziomie dlatego systematycznie podnoszę swoje kompetencje w zakresie pomocy terapeutycznej a moja praca podlega regularnej i stałej superwizji.

Zapraszam serdecznie do kontaktu ze mną i umówienia się na konsultację. Gwarantuję Państwu przyjazną atmosferę, życzliwość, dyskrecję i profesjonalizm.

 

Specjalizacja:

 • terapia zaburzeń lękowych (ataki paniki, zamartwianie się, niepokój, lęk o zdrowie, nerwica natręctw - OCD, fobie )
 • terapia zaburzeń nastroju (depresja, smutek, brak chęci do życia, poczucie beznadziejności, przygnębienie, brak radości)
 • pomoc w trudnościach życiowych (poczucie nieradzenia sobie, problemy rodzinne, niska samoocena, utrata pracy, samotność, rozstanie, wrogość, rozwód, gniew)
 • problemy w pracy zawodowej (presja, zbyt szybkie tempo życia, stres, wypalenie zawodowe, brak równowagi między życiem zawodowym a prywatnym, perfekcjonizm, krytycyzm, przemęczenie, stres wynikający z odpowiedzialności, ryzyka, podejmowania decyzji)


Wykształcenie

 • Dyplom magistra psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim
 • Ukończone Studium “Trener Biznesu” Moderator we Wrocławiu
 • 4 - letnia Szkoła Psychoterapii Poznawczo - Behawioralnej CBT Edu w Warszawie (w trakcie)

Doświadczenie zawodowe

 • Psycholog w Dolnośląskim Ośrodek Rehabilitacyjno Opiekuńczym “Niebieski Parasol” w Chojnowie
 • Psycholog w Warsztatach Terapii Zajęciowej “Akademia Życia” i “Kameleon” w Lubinie
 • Psychoterapeuta we własnym prywatnym gabinecie Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej
 • Terapeuta w Stowarzyszeniu “Nadzieja” we Wrocławiu

 

FaLang translation system by Faboba