CENTRUM TERAPII POZNAWCZO-BEHAWIORALNEJ WROCŁAW

Łukasz Zdebelak

telefon: 669 470 029
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

zdjęcie LDmniejsze

Jestem psychologiem, certyfikowanym psychoterapeutą w nurcie poznawczo- behawioralnym (certyfikat nr 865). Jako psycholog pracuje od 2015 roku.

Prowadzę terapię indywidualną osób dorosłych. Pracuję również w języku angielskim.

Pracuję z osobami cierpiącymi na:

    • zaburzenia lękowe (napady paniki, fobia społeczna, hipochondria, uogólnione zaburzenie lękowe, zaburzenia obsesyjno- kompulsyjne)
    • doświadczających trudności w relacjach
    • nie radzącymi sobie z własnymi emocjami
    • depresję
    • zaburzenia osobowości

W pracy z pacjentem ważna jest dla mnie atmosfera zaufania i szczerości, ponieważ jest to optymalne środowisko do zmiany wewnętrznej rzeczywistości pacjenta. Prowadzę również kanał na youtube Łukasz Zdebelak psycholog, psychoterapeuta, gdzie możesz dowiedzieć się czegoś więcej o terapii poznawczo- behawioralnej i nie tylko.

W wolnych chwilach amatorsko montuje filmy, spaceruję z psem, uczę się hiszpańskiego, spędzam czas z ludźmi, którzy są mi bliscy.

Swoje doświadczenie zdobywałem w ponad 3 letniej pracy w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Ciborzu, gdzie zajmowałem się psychoterapią, przeprowadzaniem testów psychologicznych w celu zrozumienia psychopatologii pacjenta. Poradni Zdrowia Psychicznego w Zielonej Górze, gdzie również prowadziłem psychoterapię i przeprowadzałem testy psychologiczne. Od 2016 roku współpracuje również z Ośrodkiem Psychoterapii i Rozwoju w Zielonej Górze, gdzie moja praca skupia się wyłącznie na psychoterapii. Pracuje również jako psycholog transportu z kierowcami zawodowymi. Przez trzy lata prowadziłem również pracownie w której, przeprowadzałem testy dla kierowców zawodowych i medycyny pracy. Odbywałem również liczne staże w: Poradni psychologiczno pedagogicznej w Szprotawie, w Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Międzyrzeczu, w Poznańskim Ośrodku Zdrowia Psychicznego, w pracowni psychologicznej Reflex w Zielonej Górze.

Psychologię ukończyłem na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu w 2014 roku. Następnie skończyłem psychologię transportu. Kolejnym krokiem w mojej edukacji była Szkoła Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej SWPS w Poznaniu. Tam zdobyłem certyfikat psychoterapeuty poznawczo- behawioralnego.

FaLang translation system by Faboba