CENTRUM TERAPII POZNAWCZO-BEHAWIORALNEJ WROCŁAW

Andrzej Hoc

telefon: 669 080 054
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ukończyłem Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu. Doświadczenie zawodowe zdobywałem pracując w Specjalistycznym Zespole Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej we Wrocławiu (na stacjonarnych i dziennych oddziałach ogólnopsychiatrycznych, na oddziałach leczenia nerwic oraz na oddziałach terapii uzależnień) oraz w poradniach zdrowia psychicznego we Wrocławiu.

Ukończyłem całościowy, czteroletni kurs psychoterapii psychodynamicznej organizowany przez Oddział Nerwic Katedry Psychiatrii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego atestowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Pracowałem również jako zastępca ordynatora na oddziale ogólnopsychiatrycznym we Wrocławiu i od 2009 do 2011 jako specjalista psychiatra w szpitalu psychiatrycznym w Wielkiej Brytanii. Aktualnie, pracuję w poradniach zdrowia psychicznego we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku.

Zakres usług:

  • konsultacje psychiatryczne osób dorosłych tj. pełen zakres diagnostyki w zakresie zdrowia psychicznego oraz farmakoterapia

Wykształcenie

  • Lekarz medycyny Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu
  • Specjalista psychiatra
  • Całościowy kurs psychoterapii psychodynamicznej
  • Certificate of Proficiency in English

Doświadczenie zawodowe

  • Psychiatra m.in. w Specjalistycznym Zespole Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej we Wrocławiu (w tym na stanowisku zastępcy ordynatora na oddziale ogólnopsychiatrycznym) oraz w Poradniach Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu
  • Specjalista psychiatra w prywatnym szpitalu psychiatrycznym w Anglii

 

FaLang translation system by Faboba