CENTRUM TERAPII POZNAWCZO-BEHAWIORALNEJ WROCŁAW

NIE WYSYPIASZ SIĘ?

BEZPŁATNE KONSULTACJE DLA OSÓB MAJĄCYCH PROBLEMY ZE SNEM

 

bezsennosc zolta

W ramach obchodów Światowego Dnia Snu, wszystkich zainteresowanych tematyką zdrowego snu lub zaniepokojonych bezsennością zapraszamy na V edycję bezpłatnych konsultacji. Poprzednie edycje cieszyły się dużym zainteresowaniem, wielu osobom udało się skorzystać z porad i zaleceń na temat zdrowego snu i wypoczynku.

 

Zapraszamy w dniach 9.03.2020 - 14.03.2020 do siedziby Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej „Od Nowa” przy ul. Podwale 62a/6 we Wrocławiu.

 

Światowy Dzień Snu obchodzimy w tym roku 13. marca. Zgodnie z tradycją dzień ten jest obchodzony w piątki przed równonocą wiosenną, stąd jego data zmienia się z roku na rok.

Podczas spotkania z naszymi specjalistami będzie można skonsultować swój problem dotyczący snu.

Dowiedz się dlaczego źle śpisz, czy cierpisz na bezsenność lub czy jesteś w grupie ryzyka, co pomaga w zasypianiu, jak samemu zadbać o zdrowy sen i kiedy warto skorzystać z pomocy specjalisty.

Porad udzielają terapeuci poznawczo-behawioralni i psycholodzy zajmujący się tematyką bezsenności i niefarmakologicznym leczeniem zaburzeń snu.

 

Ilość miejsc ograniczona.

 

ZAPISY

rejestracja online na stronie

http://www.psychologodnowa.pl/pl/rejestracja-online


W przypadku braku dostępnych terminów zachęcamy do zgłoszenia się na listę rezerwową, skontaktujemy się jak tylko zwolni się termin. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

FaLang translation system by Faboba