CENTRUM TERAPII POZNAWCZO-BEHAWIORALNEJ WROCŁAW

VII EDYCJA BEZPŁATNYCH KONSULTACJI DLA OSÓB MAJĄCYCH PROBLEMY ZE SNEM

Dobry Sen, Zdrowy Umysł, Szczęśliwy Świat

Quality Sleep, Sound Mind, Happy World 
(World Sleep Day 2022)

 

 

woman reaching the moon

Zbliża się równonoc wiosenna i z tej okazji jak co roku w marcu obchodzimy Światowy Dnia Snu. W związku z tymjuż po raz siódmy mamy przyjemność organizować bezpłatne konsultacje dla osób z problemami ze snem.

Zapraszamy w dniach 04.04.2022 - 08.04.2022r. w zależności od preferencji i dostępnych miejsc na e-wizytę lub wizytę w naszej siedzibieCentrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej „Od Nowa” przy ul. Podwale 62a/6 we Wrocławiu.

Podczas spotkań z naszymi specjalistami będzie można skonsultować swój problem dotyczący snu, konsultacja trwa ok. 50 minut. 

Porad udzielają terapeuci poznawczo-behawioralni i specjalizujący się w tematyce bezsenności i niefarmakologicznym leczeniu zaburzeń snu.

Najczęściej poruszane tematy 

Czy cierpię na bezsenność • Co pomaga w zasypianiu • Problem z częstym wybudzaniem się• Natłok myśli i martwienie się • Skuteczne sposoby na lepszy sen • Najlepsze pory snu• Jak leczyć bezsenność • Leki a terapia bezsenności Jak długo trwa leczenie

W 2022 roku Światowy Dzień snu obchodzimy 18. marca. Zgodnie z tradycją jest on obchodzony w piątki przed równonocą wiosenną, stąd jego data zmienia się z roku na rok.

Celem akcji jest rozpowszechnianie wiedzy nt. zdrowego snu i leczenia problemów ze snem. Dane osobowe od osób rejestrujących się są przetwarzane wyłącznie w celu umówienia wizyty, a po wizycie nie są dalej przetwarzane zgodnie z przepisami RODO.

ZAPISY

rejestracja online na stronie

W przypadku informacji o braku dostępnych terminów prosimy o wiadomość e-mail, postaramy się o dodatkowy termin lub zapiszemy na listę rezerwową.

e-mailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

FaLang translation system by Faboba