CENTRUM TERAPII POZNAWCZO-BEHAWIORALNEJ WROCŁAW

VI EDYCJA BEZPŁATNYCH KONSULTACJI DLA OSÓB MAJĄCYCH PROBLEMY ZE SNEM

Regularny sen, zdrowa przyszłość

RegularSleepHealthyFuture 
(World Sleep Day 2021)

 

 

woman reaching the moon

Zbliża się równonoc wiosenna i z tej okazji jak co roku w marcu obchodzimy Światowy Dnia Snu. W związku z tymjuż po raz szósty mamy przyjemność organizować bezpłatne konsultacje dla osób z problemami ze snem.

W tym szczególnym roku udostępniamy także dodatkową możliwość konsultacji online. Zapraszamy w dniach 15.03.2021 - 19.03.2021r. w zależności od preferencji i dostępnych miejsc na e-wizytę lub wizytę w naszej siedzibieCentrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej „Od Nowa” przy ul. Podwale 62a/6 we Wrocławiu.

Podczas spotkań z naszymi specjalistami będzie można skonsultować swój problem dotyczący snu, konsultacja trwa ok. 50 minut. 

Porad udzielają terapeuci poznawczo-behawioralni i specjalizujący się w tematyce bezsenności i niefarmakologicznym leczeniu zaburzeń snu.

Najczęściej poruszane tematy 

Czy cierpię na bezsenność • Co pomaga w zasypianiu • Problem z częstym wybudzaniem się• Natłok myśli i martwienie się • Skuteczne sposoby na lepszy sen • Najlepsze pory snu• Jak leczyć bezsenność • Leki a terapia bezsenności Jak długo trwa leczenie

W 2021 roku Światowy Dzień snu obchodzimy 19. marca. Zgodnie z tradycją jest on obchodzony w piątki przed równonocą wiosenną, stąd jego data zmienia się z roku na rok.

Celem akcji jest rozpowszechnianie wiedzy nt. zdrowego snu i leczenia problemów ze snem. Dane osobowe od osób rejestrujących się są pobierane wyłącznie w celu umówienia wizyty i nie są w żaden sposób wykorzystywane po skorzystaniu z wizyty.

ZAPISY

rejestracja online na stronie

W przypadku informacji o braku dostępnych terminów prosimy o wiadomość e-mail, postaramy się o dodatkowy termin lub zapiszemy na listę rezerwową.

e-mailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

FaLang translation system by Faboba