O nas

Psychologowie Wrocław O nas
Psychologowie Wrocław O nas

Specjaliści

Jesteśmy zespołem składającym się z psychologów, psychoterapeutów poznawczo-behawioralnych oraz lekarza psychiatry. Pomagamy w radzeniu sobie z kryzysami emocjonalnymi, stresem, zaburzeniami lękowymi, depresją, a także wieloma innymi dolegliwościami zdrowia psychicznego. Niezależnie specjalizujemy się także w leczeniu wybranych trudności, aby świadczyć Państwu pomoc na jak najwyższym poziomie.
W celu umówienia się na wizytę prosimy o kontakt z wybranym specjalistą lub rejestrację online.

Centrum

“Od nowa” powstało w styczniu 2013 roku, początkowo funkcjonowało jako prywatny gabinet psychologiczny. Przełomowym rokiem stał się 2015, kiedy to zmieniliśmy lokalizację na ul. Podwale 62, a zespół specjalistów zaczął się powiększać. Dzięki zaufaniu naszych klientów udało nam się stworzyć miejsce komfortowe i stale dbać o podnoszenie jakości naszych usług terapeutycznych.

Nasze standardy

Superwizja

Superwizji podlegają wszyscy psychoterapeuci przyjmujący w Centrum Od nowa. Superwizja polega na konsultacjach terapeuty z bardziej doświadczonym specjalistą, który ma wykształcenie superwizorskie. Pomaga to terapeucie w pozostaniu obiektywnym wobec problemów klienta i prowadzić terapię zgodnie z obowiązującą wiedzą i standardami.

Oprócz regularnych superwizji z superwizorem, członkowie zespołu uczestniczą także w tzw. superwizjach koleżeńskich, które odbywa się w gronie terapeutów Centrum Od nowa. Mają one na celu dodatkowe wsparcie i konsultacje w bieżących trudnościach napotykanych w procesie terapeutycznym.

 

Członkostwo w PTTPB

Każdy psychoterapeuta w Centrum Od nowa jest członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Wiąże się to m.in. z kierowaniem się w pracy Kodeksem Etycznym określonym przez Towarzystwo, podleganiu określonym standardom pracy i konieczności ich regularnej weryfikacji. Certyfikowani psychoterapeuci podlegają wymogowi odnawiania certyfikatu co 5 lat.

Scroll to Top