Centrum Terapii
Poznawczo-Behawioralnej
Wrocław

23 LUTY ŚWIATOWY DZIEŃ WALKI Z DEPRESJĄ

Depresja to nie jest ani wymysł, ani wyrok. To choroba, którą można wyleczyć. Zarówno psychoterapia poznawczo-behawioralna depresji jak i leki przeciwdepresyjne mają wysoką skuteczność leczenia opartą na badaniach.

Jeśli zauważasz u siebie objawy depresyjne szukaj rzetelnych informacji i nie wahaj się sięgnąć po pomoc. Zwykle im szybciej uda się podjąć leczenie tym jest ono krótsze i dochodzi do mniejszej liczby powikłań życiowych i zdrowotnych takich jak utrata pracy czy rozwój uzależnień.

Osoby, które w wyniku znacznego pogorszenia samopoczucia i przeciążenia mają trudności z wychodzeniem z domu i planowaniem aktywności mogą skorzystać z konsultacji online. Skuteczność terapii online i terapii w gabinecie jest taka sama.

Wszyscy specjaliści w Centrum „Od nowa” posiadają wieloletnie doświadczenie w leczeniu depresji i stosują metodę poznawczo-behawioralną.

Polecamy artykuł, w którym odpowiadamy na najczęstsze pytania o objawy i leczenie depresji.

Psychologowie Wrocław Strona główna

OD NOWA

Witaj na stronie Centrum Terapeutycznego „Od nowa”!

Od 9 lat prowadzimy psychoterapię, wsparcie i leczenie w centrum Wrocławia oraz online.

Korzystamy z terapii poznawczo-behawioralnej, która jest uznaną na całym świecie, najskuteczniejszą formą psychoterapii. 

Pracujemy w zgodzie z aktualną wiedzą, ale też z sercem, starając się aby Klient przychodzący do nas ze swoim problemem otrzymał nie tylko rzetelną pomoc, ale też życzliwość i zrozumienie.

Zapraszamy do poznania naszego zespołu i umówienia wizyty.