Centrum Terapii
Poznawczo-Behawioralnej
Wrocław

LECZENIE NERWIC: OBJAWY W CIELE, KTÓRE MOGĄ WYNIKAĆ Z NERWICY

Nerwica lękowa może powodować objawy w ciele i często bywa mylona z innymi chorobami. Za dolegliwości takie jak: ucisk w klatce piersiowej, duszności, zawroty głowy czy bóle mięśniowe może być odpowiedzialny stres. Co to jest nerwica i jakie objawy może powodować?

Psychologowie Wrocław Strona główna

OD NOWA

Jesteśmy zespołem składającym się z psychologów, psychoterapeutów oraz lekarza psychiatry. W Centrum „Od nowa” mamy przyjemność leczyć i wspierać już od ponad 8 lat.

Specjalizujemy się w terapii poznawczo-behawioralnej, której wysoką skuteczność udowodniono w leczeniu wielu problemów m.in. w leczeniu nerwic i depresji. Metoda ta jest także uniwersalnym narzędziem pomocy, gdy chcemy lepiej radzić sobie z rozmaitymi trudnymi emocjami i stresem.

Wierzymy, że każdy zasługuje na bycie wysłuchanym bez oceny. Pomagamy zrozumieć skąd biorą się trudne emocje, myśli, szkodliwe nawyki oraz w jaki sposób możemy zmienić coś w swoim życiu, bądź lepiej radzić sobie z tym czego zmienić się nie można.

Naszym priorytetem jest dbałość o bezpieczeństwo oraz jakość świadczonych usług. Współpracujemy z lekarzami różnych specjalności, aby uwzględniać kompleksową ocenę zdrowia i oferować pomoc  odpowiednią do potrzeb i oczekiwań.