CENTRUM TERAPII POZNAWCZO-BEHAWIORALNEJ WROCŁAW

BEZPIECZNA POMOC W CZASIE ZAGROŻENIA - WIZYTY ONLINE I W GABINECIE

W związku z zagrożeniem epidemicznym konsultacje psychologiczne, psychiatryczne oraz psychoterapia u naszych specjalistów odbywają się również w formie online. 

W zależności od ustaleń ze specjalistą wizyty można odbywać w formie internetowej, w gabinecie lub mieszanej. Wizyty w Centrum odbywają się zgodnie ze standardami bezpieczeństwa obowiązującymi w czasie pandemii COVID-19.

Zapraszamy do działu Czytelnia gdzie zamieściliśmy najczęściej zadawane pytania nt. pomocy online (FAQ).

Przed pierwszą konsultacją warto też przeczytać naszą infografikę, która ułatwi przygotowanie się do rozmowy online.

Przed wizytą w gabinecie prosimy o zapoznanie się z procedurami bezpieczeństwa stosowanymi w naszym Centrum

E-WIZYTA: JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ

BEZPIECZEŃSTWO W GABINECIE

Zespół 5 lukasz

 Od Nowa

Jesteśmy zespołem składającym się z psychologów i terapeutów specjalizujących się w metodzie terapii poznawczo-behawioralnej oraz lekarza psychiatry. Pomagamy przede wszystkim w radzeniu sobie ze stresem i kryzysami emocjonalnymi, zaburzeniami lękowymi, depresją, a także wieloma innymi dolegliwościami zdrowia psychicznego. Specjalności poszczególnych terapeutów znajdziecie Państwo w zakładce O nas.

Metody pracy i czas leczenia dobierany jest do indywidualnych potrzeb klientów. Naszym priorytetem jest dbałość o bezpieczeństwo i jakość świadczonych usług. Współpracujemy z lekarzami różnych specjalności, aby uwzględniać kompleksową ocenę zdrowia psychicznego oraz fizycznego i oferować pomoc adekwatną do zgłaszanych dolegliwości.

TERAPIA ONLINE - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Wygodna, bezpieczna, a czy równie skuteczna? Kiedy pomaga, a kiedy jej nie zalecamy? Czym różni się od terapii w gabinecie? Przedstawiamy najważniejsze informacje w infografice oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

 

FaLang translation system by Faboba