CENTRUM TERAPII POZNAWCZO-BEHAWIORALNEJ WROCŁAW

Zespół 2 magda

 Od Nowa

Jesteśmy zespołem składającym się z psychologów i terapeutów specjalizujących się w metodzie terapii poznawczo-behawioralnej oraz lekarza psychiatry. Pomagamy przede wszystkim w radzeniu sobie ze stresem i kryzysami emocjonalnymi, zaburzeniami lękowymi, depresją, a także wieloma innymi dolegliwościami zdrowia psychicznego. Specjalności poszczególnych terapeutów znajdziecie Państwo w zakładce O nas.

Metody pracy i czas leczenia dobierany jest do indywidualnych potrzeb klientów. Naszym priorytetem jest dbałość o bezpieczeństwo i jakość świadczonych usług. Współpracujemy z lekarzami różnych specjalności, aby uwzględniać kompleksową ocenę zdrowia psychicznego oraz fizycznego i oferować pomoc adekwatną do zgłaszanych dolegliwości.

NOWY ARTYKUŁ W NASZEJ CZYTELNI: PO CO NAM EMOCJE?

Powstały by ułatwić przetrwanie, ale nierzadko ich przeżywanie bywa trudne. Pytania dotyczące uczuć to jedne z najczęściej pojawiających się w naszej praktyce. W artykule piszemy jaka jest rola uczuć, a także jak je rozpoznawać i odczytywać. Umiejętności te są absolutnie kluczowe dla dbania o własne potrzeby i dobre samopoczucie, a także rozumienia innych i budowania relacji.

FaLang translation system by Faboba