CENTRUM TERAPII POZNAWCZO-BEHAWIORALNEJ WROCŁAW

BEZPIECZNA POMOC W CZASIE ZAGROŻENIA - ZAPRASZAMY NA WIZYTY ONLINE

W związku z zagrożeniem epidemicznym w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo nas wszystkich konsultacje psychologiczne, psychiatryczne oraz psychoterapia u naszych specjalistów odbywa się obecnie w formie online. 

Zachęcamy do skorzystania z pomocy wszystkie osoby w trudnej sytuacji, niezależnie od tego czy potrzebują Państwo jednorazowej porady czy szukają terapeuty na regularne spotkania. Prowadzimy terapię internetową nerwic, depresji, bezsenności, metoda ta jest równie skuteczna. Po ustąpieniu pandemii spotkania będą mogły być kontynuowane w gabinecie jak i online. 

Najczęściej zadawane zamięściliśmy w naszej Czytelni, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami nt. pomocy online. 

ZNAJDŹ TERMIN

Zespół 4 gosia i ola

 Od Nowa

Jesteśmy zespołem składającym się z psychologów i terapeutów specjalizujących się w metodzie terapii poznawczo-behawioralnej oraz lekarza psychiatry. Pomagamy przede wszystkim w radzeniu sobie ze stresem i kryzysami emocjonalnymi, zaburzeniami lękowymi, depresją, a także wieloma innymi dolegliwościami zdrowia psychicznego. Specjalności poszczególnych terapeutów znajdziecie Państwo w zakładce O nas.

Metody pracy i czas leczenia dobierany jest do indywidualnych potrzeb klientów. Naszym priorytetem jest dbałość o bezpieczeństwo i jakość świadczonych usług. Współpracujemy z lekarzami różnych specjalności, aby uwzględniać kompleksową ocenę zdrowia psychicznego oraz fizycznego i oferować pomoc adekwatną do zgłaszanych dolegliwości.

TERAPIA ONLINE - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Wygodna, bezpieczna, a czy równie skuteczna? Kiedy pomaga, a kiedy jej nie zalecamy? Czym różni się od terapii w gabinecie? Przedstawiamy najważniejsze informacje w infografice oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

 

FaLang translation system by Faboba