CENTRUM TERAPII POZNAWCZO-BEHAWIORALNEJ WROCŁAW

Zespół 2 magda

 Od Nowa

Jesteśmy zespołem składającym się z psychologów i terapeutów specjalizujących się w metodzie terapii poznawczo-behawioralnej oraz lekarza psychiatry. Pomagamy przede wszystkim w radzeniu sobie ze stresem i kryzysami emocjonalnymi, zaburzeniami lękowymi, depresją, a także wieloma innymi dolegliwościami zdrowia psychicznego. Specjalności poszczególnych terapeutów znajdziecie Państwo w zakładce O nas.

Metody pracy i czas leczenia dobierany jest do indywidualnych potrzeb klientów. Naszym priorytetem jest dbałość o bezpieczeństwo i jakość świadczonych usług. Współpracujemy z lekarzami różnych specjalności, aby uwzględniać kompleksową ocenę zdrowia psychicznego oraz fizycznego i oferować pomoc adekwatną do zgłaszanych dolegliwości.

NOWY ARTYKUŁ W NASZEJ CZYTELNI: ZAJADANIE STRESU

Zajadanie problemów, stresu, uczuć może przybrać formę nawyku zbliżonego do uzależnienia. Mówimy wówczas o kompulsywnym lub inaczej napadowym objadaniu się. Nasza specjalistka Magdalena Oleśniewicz opisuje na czym polega ten problem i jak inaczej podejść do trudnych emocji.

FaLang translation system by Faboba