CENTRUM TERAPII POZNAWCZO-BEHAWIORALNEJ WROCŁAW

Zespół 2 magda

 Od Nowa

Jesteśmy zespołem składającym się z psychologów i terapeutów specjalizujących się w metodzie terapii poznawczo-behawioralnej oraz lekarza psychiatry. Pomagamy przede wszystkim w radzeniu sobie ze stresem i kryzysami emocjonalnymi, zaburzeniami lękowymi, depresją, a także wieloma innymi dolegliwościami zdrowia psychicznego. Specjalności poszczególnych terapeutów znajdziecie Państwo w zakładce O nas.

Metody pracy i czas leczenia dobierany jest do indywidualnych potrzeb klientów. Naszym priorytetem jest dbałość o bezpieczeństwo i jakość świadczonych usług. Współpracujemy z lekarzami różnych specjalności, aby uwzględniać kompleksową ocenę zdrowia psychicznego oraz fizycznego i oferować pomoc adekwatną do zgłaszanych dolegliwości.

DLACZEGO CIĄGLE POPEŁNIAMY TE SAME BŁĘDY? NOWY ARTYKUŁ W NASZEJ CZYTELNI

Czasami mamy wrażenie, że pewne problemy powtarzają się w naszym życiu od zawsze. Zauważamy, że od czego nie zaczęłaby się kłótnia z partnerem/partnerką, zwykle kończy się na tym samym, a nawet najciekawsza praca szybko zaczyna nas nudzić i frustrować.

Zapraszamy do lektury artykułu na temat schematów, czyli utartych wzorców myślenia, odczuwania, które mogą odbierać nam obiektywne spojrzenie na sytuacje i stanowić pułapkę, której trudno uniknąć.

FaLang translation system by Faboba