CENTRUM TERAPII POZNAWCZO-BEHAWIORALNEJ WROCŁAW

Zespół 2 magda

 Od Nowa

Jesteśmy zespołem składającym się z psychologów i terapeutów specjalizujących się w metodzie terapii poznawczo-behawioralnej oraz lekarza psychiatry. Pomagamy przede wszystkim w radzeniu sobie ze stresem i kryzysami emocjonalnymi, zaburzeniami lękowymi, depresją, a także wieloma innymi dolegliwościami zdrowia psychicznego. Specjalności poszczególnych terapeutów znajdziecie Państwo w zakładce O nas.

Metody pracy i czas leczenia dobierany jest do indywidualnych potrzeb klientów. Naszym priorytetem jest dbałość o bezpieczeństwo i jakość świadczonych usług. Współpracujemy z lekarzami różnych specjalności, aby uwzględniać kompleksową ocenę zdrowia psychicznego oraz fizycznego i oferować pomoc adekwatną do zgłaszanych dolegliwości.

ŻYCZYMY ZDROWYCH, SPOKOJNYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU

Dla wielu święta bywają trudnym czasem lub budzącym dość mieszane uczucia. Wszystkich, dla których udane święta stawowią spore wyzwanie zapraszamy do lektury mini poradnika nt. świąt w naszej czytelni. Życzymy aby udało się Państwu znaleźć czas na odpoczynek i przyjemność, a spotkanie z bliskimi upłynęło w przyjaznej atmosferze, a Nowy Rok przyniósł wiele sukcesów i radości.

FaLang translation system by Faboba