CENTRUM TERAPII POZNAWCZO-BEHAWIORALNEJ WROCŁAW

NOWY ARTYKUŁ W NASZEJ CZYTELNI
Choroby związane ze stresem i opieka psychologiczna chorych somatycznie

Od nagłych i śmiertelnie niebezpiecznych takich jak zawał czy udar po znane każdemu dolegliwości takie jak trądzik czy przeziębienie. Prezentujemy przegląd chorób mających związek ze stresem i piszemy o tematach najczęściej poruszanych z chorymi somatycznie. Jak zmienia się życie po chorobie i jak psycholog może pomóc w powrocie do zdrowia.

ZOBACZ WIĘCEJ

kolaż kolor 2022

 Od Nowa

Jesteśmy zespołem składającym się z psychologów i terapeutów specjalizujących się w metodzie terapii poznawczo-behawioralnej oraz lekarza psychiatry. Pomagamy przede wszystkim w radzeniu sobie ze stresem i kryzysami emocjonalnymi, zaburzeniami lękowymi, depresją, a także wieloma innymi dolegliwościami zdrowia psychicznego. Specjalności poszczególnych terapeutów znajdziecie Państwo w zakładce O nas.

Metody pracy i czas leczenia dobierany jest do indywidualnych potrzeb klientów. Naszym priorytetem jest dbałość o bezpieczeństwo i jakość świadczonych usług. Współpracujemy z lekarzami różnych specjalności, aby uwzględniać kompleksową ocenę zdrowia psychicznego oraz fizycznego i oferować pomoc adekwatną do zgłaszanych dolegliwości.

Psycholog

wsparcie w kryzysach emocjonalnych
.

Psychoterapeuta

pomoc w lęku, depresji i innych problemach zdrowia psychicznego

Lekarz psychiatra

pełen zakres diagnostyki farmakoterapia
.

Szeroka oferta

klienci indywidualni, pary, rodziny, wsparcie bliskich

Specjalistyczna pomoc

skuteczne metody oparte na dowodach naukowych

Komfortowe warunki w centrum miasta

między Galerią Dominikańską a Dworcem PKP

FaLang translation system by Faboba