Światowy Dzień Snu: IX edycja bezpłatnych konsultacji

Psychologowie Wrocław Światowy Dzień Snu: IX edycja bezpłatnych konsultacji

W 2024 roku Światowy Dzień Snu obchodzimy 15. marca. Zgodnie z tradycją jest on obchodzony w piątki przed równonocą wiosenną, stąd jego data zmienia się z roku na rok.

Tegoroczne motto Równość Snu dla Globalnego Zdrowia (Sleep Equity for Global Health)   zwraca uwagę na nierówności w dostępie do snu na całym świecie. Przypomina, że wpływ na to ile i jak śpimy mają nie tylko czynniki indywidualne, ale także cywilizacyjne, społeczne, polityczne. W tym roku Komitet Światowego Dnia Snu zwraca szczególną uwagę na dysproporcje w dostępie do snu, a więc w sferze, która wydaje się bezpłatna i bardzo prywatna.

“Światowy Dzień Snu to doskonała okazja do połączenia wysiłków na rzecz świadomości snu, edukacji, pomocy i zaangażowania społeczności, które mają na celu zmniejszenie dysproporcji w zakresie snu i zapewnienie wszystkim dostępu do zdrowego snu.”

Współprzewodnicząca WorldSleepDay dr Lourdes del Rosso (tłum. Narodowa Fundacja Snu)

Więcej informacji nt. akcji na stronie worldsleepday.org

Centrum „Od nowa” przyłącza się do akcji Światowego Dnia Snu. Już po raz dziewiąty mamy przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne indywidualne konsultacje dotyczące snu.

KONSULTACJE NT. PROBLEMÓW ZE SNEM

Podczas bezpłatnych spotkań z naszymi specjalistami będzie można skonsultować swój problem dotyczący snu, konsultacja trwa ok. 50 minut.

Najczęściej poruszane tematy:

Czy cierpię na bezsenność • Co pomaga w zasypianiu • Problem z częstym wybudzaniem się • Natłok myśli i martwienie się • Skuteczne sposoby na lepszy sen • Najlepsze pory snu • Jak leczyć bezsenność • Leki a terapia bezsenności • Jak długo trwa leczenie

Porad udzielają terapeuci poznawczo-behawioralni Centrum Terapii „Od nowa” specjalizujący się w tematyce bezsenności i niefarmakologicznym leczeniu zaburzeń snu. Wizyty mogą się odbywać zarówno w formie stacjonarnej w gabinecie jak i online.

Rejestracja online dostępna się do wyczerpania miejsc, dostępna w kalendarzu wizyt na naszej stronie UMÓW WIZYTĘ

Wizyty odbędą się w dniach 11-15.03.2024r.

Serdecznie zapraszamy!

Zespół “Od nowa”

Scroll to Top