Światowy Dzień Snu – V edycja bezpłatnych konsultacji

Psychologowie Wrocław Światowy Dzień Snu - V edycja bezpłatnych konsultacji

W ramach obchodów Światowego Dnia Snu, wszystkich zainteresowanych tematyką zdrowego snu lub zaniepokojonych bezsennością zapraszamy na V edycję bezpłatnych konsultacji. Poprzednie edycje cieszyły się dużym zainteresowaniem, wielu osobom udało się skorzystać z porad i zaleceń na temat zdrowego snu i wypoczynku.

Zapraszamy w dniach 9.03.2020 – 14.03.2020 do siedziby Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej „Od Nowa” przy ul. Podwale 62a/6 we Wrocławiu.

Światowy Dzień Snu obchodzimy w tym roku 13. marca. Zgodnie z tradycją dzień ten jest obchodzony w piątki przed równonocą wiosenną, stąd jego data zmienia się z roku na rok.

Podczas spotkania z naszymi specjalistami będzie można skonsultować swój problem dotyczący snu.

Dowiedz się dlaczego źle śpisz, czy cierpisz na bezsenność lub czy jesteś w grupie ryzyka, co pomaga w zasypianiu, jak samemu zadbać o zdrowy sen i kiedy warto skorzystać z pomocy specjalisty.

Porad udzielają terapeuci poznawczo-behawioralni i psycholodzy zajmujący się tematyką bezsenności i niefarmakologicznym leczeniem zaburzeń snu.

Ilość miejsc ograniczona.

ZAPISY

rejestracja online na stronie

http://www.psychologodnowa.pl/pl/rejestracja-online


W przypadku braku dostępnych terminów zachęcamy do zgłoszenia się na listę rezerwową, skontaktujemy się jak tylko zwolni się termin. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: kontakt@psychologodnowa.pl

Scroll to Top